Troje ne rr.Rexhep Bislimi-Pagese edhe me Keste

Shitet nga: Kreshnik 17 Shk 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten trojen ne Rr.Rexhep Bislimi (te ura e madhe). Trojet posedojne asfaltin,kanalizimin,ndriqimin,ujesjellesin dhe jane te ndara ne parcela nga 3.5 ari - 5 ari gjithesej jane 34 troje. Mund te behet ndarja edhe ne parcela me te vogla ose me te medha. Sipas planit te ri urbanistik trojet do te jene te lidhura me rruge te reja me magjistralen Ferizaj-Prishtine dhe AutobaninPrishtine-Shkup. Qmimi sipas marreveshjes. Pagesa mund te behet edhe me keste sipas marreveshjes.
Viber: +37744142119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim