Truall

Shitet nga: Blerim 10 Nën 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rruga Pleshines, ne dalje te qytetit Ferizaj
Sipërfaqe: 460 m2
Komuna: Ferizaj
Trualli eshte i pershtatshem per ndertim shtepie dhe posedon gjithe infrastrukturen e nevojshme si rruga, uji, kanalizimi si dhe rryma elektrike.

Informatat ne telefonin 044 - 131 -642

Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim