Truall 10 ari ne rrugen Ferizaj shkup 4500 euro ..

Shitet nga: PRONA 03 Mar 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
trualli eshte prone shqipetari dokumentacion ne rregull dhe bartja behet shume shpejt trualli ka 20metra rreth rruges kryesore dhe eshte i pershtateshem per fardo lloj biznesi dhe per banim qmimi per ari eshte 4500euro me mundesi bisede rreth qmimit per me shum info TEL.045/521-736 APP-PRONA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim