Truall ne Ferizaj

Shitet nga: PRONA 05 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
trolli gjindet tek ura e rruges gjilanit me saktesisht prapa - ELIABIT- trolli eshte pacel prej 66 ari dokumentacion ne rregull dhe eshte prone shqipetari trolli eshte i parcelizuar dhe mund te shitet edhe me siperfaqe te vogla duke filluar nga 3 ari qmimi per ari eshte 4000 euro per me shume info TEL.045/521-736 APP-PRONA-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim