Truall ne Ferizaj

Shitet nga: Adnan 09 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kategori: Ara dhe ferma/, Shitet

Titull: Ndrim truall Ose banes

Përshkrim i sendit:
Truall I është afer 500m2 në vizbeg I pershtatshëm përë ndërtim e ka afër tregun e gjelbërt,shitet por mundet edhe ndrim me banes Ose trual(ferizaj me rethinë) kontakt tel 044662849 adnan shabani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim