Truall prej 30 ari ne Ferizaj

Shitet nga: Faik 02 Mar 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten 30 ari toke ne Fshatin Manastirc , Ferizaj , me alsfalte me kanlizim dhe ujsellse , me pronare Shqipetare ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim