Truall prej 95 ari ne Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: PRONA 03 Mar 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Trualli ne fshatin Muhovc te Bunari i Haxhise, 95 ari.

Parcela gjindet ne magjistralen Ferizaj - Prishtine, 20m nga rruga kryesore, e cila eshte e pershtatshme per afarizem biznesor gjithashtu edhe per banim.

Prona eshte prone shqipetari dhe me dokumentacione te rregulluara.

Çmimi 13,000 euro/ari dhe me mundesi diskutimi rreth çmimit.

Per me shume info, kontaktoni ne: 045/521-737
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim