Truall

Shitet nga: agim 30 Krr 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Trualli 25 ari ne fshatin Pleshine komuna Ferizaj.. posedon: Ujë,Rrym,Kanalizim rreth rruges per informata me te hollsishme thirr ne nr tim personal 049 313 705 presim thirrje serioze... cmimi sipas marrveshjes 4500 ari bejm dhe zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim