Truall

Shitet nga: L 26 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
SHITET Toka në Ferizaj më sip, (8.30 Ari), Dhe ka nje pozit shum të mirë dhe dokumentacion që mund të përkthehet menjëher. Toka gjindet në Rrugen "Driton Ismaili" përball pompes Fitorja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim