Trualli ne Brezovice

Shitet nga: Xhelal Ahmeti 10 Sht 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet trualli ne Brezovice pergjate rruges, i pershtatshem per pushime dhe veprimtari te tjera hotelierike, cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim