Trualli ne Ferizaj

Shitet nga: agim 03 Pri 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Adresa: fshati pleshin
Komuna: Ferizaj
Shitet trualli ne fshatin pleshin komuna ferizaj vend i pershtatshem per te banuar apo per te ndertuar ndonje objekt ku posedon uj,rrym,kanalizim rreth rruges per inofrmata me te hollsishme thirr ne numrin tim 049 313 705 dhe 044 130 177 cmimi 4400 ari zbritje ne 4200.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim