Trualli prej 12 ari

Shitet nga: PRONA 05 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Trualli gjindet ne rrugen e pleshines mrapa fushes se futbollit qmimi per ari eshte 6000 euro trualli eshte me gjeresi rreth rruges 22 metra dhe ka qasje ne dy rrug ,trualli ka gjithe ifrastrukturen percjellese dhe posedon te gjith dokumentacionin e rregullt bartja behet brenda dites per me shum info - TEL.045/521-736 APP.PRONA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim