Trualli prej 19 ari

Shitet nga: Nurije Maksuti 20 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet ose ipet me qera trualli prej 19 ari ne rrugen Ferizaj-Gjilan, trualli eshte rreth rruges Rexhep Bislimi, larg prej ures se madhe rreth 450 metra. Trualli eshte 45 metra ne rruge. Mund te ndahen edhe me parcella nga 6 ari e 40 per secilen. Dokumentacion i rregullt - pronari shqiptar. E pershtatshme per qdo veprimtari bisnesi. Nese jeni te interesuar lajmeroni ne numrat e telefonit: 044 / 658 093 , 044 / 878 692 dhe 044 / 591 311.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim