Trualli prej 8.5 ari ne fshatin Bibaj, Ferizaj.

Shitet nga: Nurije Maksuti 20 Mar 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet trualli prej 8.5 ari ne fshatin Bibaj, Ferizaj. Gjendet ne largesi 500 metra nga ura ne rrugen Ferizaj-Gjilan, gjendet ne anen e djathte 100 metra larg nga rruga kryesore. Ka rryme, kanalizim dhe uje nga pusi. Oborri posedon dokumentet ne emer te shiteses, dhe bartja mund te behet pa problem. Qmimi sipas marrveshjes.. Per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrat e telefonit: 044 658 093, 044 658 094 ose te na shkruani ne imell adresen autoshkolla_jeta@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim