Truallin në Ferizaj

Shitet nga: Faruk 18 Shk 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes Truallin prej 2205 m2, ideale per banim ose per Business

Vendi gjindet ne Ferizaj afer magjistrales Ferizaj - Prishtin dhe Rruges Driton Islami

( coordinatat per google maps 42.386887, 21.160599)

Teinteresuarit mund te me kontaktojn në numrin +393206014812

Çmimi sipas marrveshjes!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim