Ttoka ne Ferizaj

Shitet nga: Agon 13 Sht 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
shitet trualli 25 ari ne fshatin pleshin komuna e ferizajit posedon uj,rrym,kanalizim rreth rruges cmimi 4500 ari per info me te hollsishme thirr ne nr tim personal 045 610 945 dhe viber +37745610-945.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim