Tuall ne Ferizaj

Shitet nga: Rrahim 12 Gsh 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: F. Sojevë
Sipërfaqe: 30.28 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet : Toka
Hapësirë: 30 ari
Adresa: F. Sojevë
Infrastruktura: Rrugë,rrymë dhe kanalizim
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni shqiptarë

Toka është shumë e përshtatëshme për vendbanim, për villa për farma etj është afër kampit bonstill lidhet me rrugën magjistrale Prishtinë - shkup.
Kontakti: tel: 045/46-46-76
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim