Vali-Shitet Porcela ne Rr.R.Bislimi te kisha NrT.0

Shitet nga: Xhema Sot 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Adresa: Rruga Regjep Bislimi te kisha
Sipërfaqe: 2.20 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Vali-Shitet Porcela ne Rr.R.Bislimi te kisha NrT.004.2016
Toka e gatshme per nderim dhe pronar shqiptar
Qmimi 80.000ero
2.20ari
Iautorizuar per shitjen e kesaj Porcele Agjensioni i Patundeshmeris Vali
www.vali-ferizaj.weebly.com
80mi ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim