Vend te mire dhe meshum shendet ne jezerc

Shitet nga: Mejdi 22 Dhj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Ferizaj
Shesum vend apo pllace shum te mire per vikendica ne fshatin jezerc te lagjja ugzmajlve
Posedojm te gjith dukumentat e kem prej babes nuk e kemi ble per biznis rryma asht ne pllac te gjith kushtet i plotcon presum blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim