Zabeli ne jezerc

Shitet nga: Edolind 07 Mar 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
E shes zabeli ne fshatit jezerc vend i bukur per villa dhe per gjithcka asfallti afer. Marr edhe naj kerr kompenzim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim