me ne behet zgjidhja e oborrit tuaj

Shitet nga: shqiprimi par 11 Tet 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
bejm rregullim e oborreve dhe pareqeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim