nshp SHQIPONJA Shitet trualli 6.18, USHIT FLM

Shitet nga: meli 19 Shk 06:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Adresa: fsh talinofc i muhagjerve
Sipërfaqe: 6.18 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Ferizaj
shitet trualli ne talinofc te muhaxherve gjegjesisht 100 metra large shkolles trualli ka ujesjelles , kanalizim , interrent etj , rruge ha ndy anet .
trualli eshte 6 ari e 18 m qmimi eshte 20000 euro per informata ma te hollsisheme lajmronu ne keta nr te tel 044-643-370 dhe viber +38649179532
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim