shes tok ne ferizaj

Shitet nga: zeqir 28 Mar 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Ferizaj
Shes 2 Ari tok ne ferizaj - Rruga 28 Nentori- afer shkolles -Ganimete Terbeshi- eshte afer reugess dhe eshte shumm i pershtatshem per banim.qmimi sipas marrveshjes 044 224 728.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim