shitet parcella prej 11 ari ne rr.HASAN PRISHTIN..

Shitet nga: egzon 27 Mar 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes 11 ari parcell ne rrugen Hasan Prishtina ne Ferizaj. Parcella eshte me infrastruktur te kompletuar . Eshte rreth rruges. Me dokumentacion te rregullt ne emrin tone. Per ma shume infO. 044688625 dhe 049688625
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim