G KONSIG - Shitet Vila në Jezerc - Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: G Konsig Sot 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Në afërsi të: Pyllit
Komuna: Ferizaj
Shitet Vila me oborr 2.5 Ari, e projektuar dhe e ndërtuar me standarde të larta.
Vila gjindet afër shkollës së vjetër, në pjesën më të bukur të Fshatit Turistik Jezerc - Ferizaj.

Çmimi me marrëveshje.

Për çdo informat shtesë rreth shitblerjes mund të drejtoheni në G KONSIG.

Kontakti:📞
Tel: 044 199 747
Viber: +383 44 199 747
Facebook: G KONSIG

Ju mirëpresim në G KONSIG.
Faleminderit për bashkëpunim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim