Kallepe per gipes

Shitet nga: Berat Morina 30 Nën 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shese rrethe 200 kallepe per prodhimin e profileve te ndryshme prej gipsi(llajsne te profileve te ndryshme, kende, rozeta si dhe aksesor te ndryshem), si dhe disa prodhime te gateshme prej gipsi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim