Kerkoj frizere me pervoj pune

Shitet nga: MILIONA 15 Pri 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoj frizere ne loaklin e ri qe do ta hapi ne Fushe Kosove!
Frizeret duhet te jene njera grimere tjetra parukiere me pervoje pune, pagesa sipas marreveshjes si dhe orari i punes!

Te interesuarat mund te na kontaktojne ne tel. 044 911 222
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim