Banese me qira

Shitet nga: besart 17 Shk 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Depo
Banesë me qira në Fushë Kosovë ,

Rr.Dardania Blloku Apollonia A19


Banesa është 76m2, dhe është e MOBILUAR !

Kati i gjashtë ( lindje )! Objekti ka liftin, uje 24 orë dhe është objekt i ri.

Banesa eshte lire per banim!

Çmimi është sipas marrëveshjes
Kontakt:
049590255
044836698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim