Leshoj Pllacin me objekt ,zyre dhe depo.

Shitet nga: MUSA DEMAJ 20 Nën 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Zona Industriale Fushe Kosove
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Depo
Cmimi vendoset sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim