Objekti jipet me qira (1900m2)

Shitet nga: Objekti me qira 16 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Depo
Jipet me qira objekti i cili ka 1900m2, dhe gjindet në Fushë Kosovë, afër Pazarit, aty ku ka qenë më pare VIVA FRESH.

Objekti është i përshtatëm për veprimtari të ndryshme.

Për informata me të hollësishme, ju lutem na kontaktoni në 045683195.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim