Ipet lokali me qera

Shitet nga: Kastriot 04 Shk 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ne Fushe Kosove Lagjia Apollonia lokali eshte 70m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim