Ipet lokali me qera

Shitet nga: Kastriot 15 Pri 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera ne Fushe Kosove lagjia Graniti 2 perball Petrol Company lokali eshte 72m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim