LOKAL 100 m2 me QIRA në QENDER FUSH KOSOVE

Shitet nga: JETONI 01 Pri 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LËSHOJ LOKALIN EXKLUZIV 100 m2 me QIRA në QENDER në FUSHË KOSOVË.

LOKALI është NDËRTIM I RI, dhe gjindet në afërsi të RRETHIT.

QMIMI : 1200.- MUAJI ( I DISKUTUESHËM )

Pët ma shumë INFORMATA si dhe për ta VIZITUAR LOKALIN, na KONTAKTONI përmes TELEFONIT në CDO KOHË.!!!

JETONI : 044 - 738 214 ose 049 - 844 327 ( VIBER ).!!!

*************************************************************************************
Banesa Apartmane Shtepija Shtepia Toka Plac Objekt Afarist. Zyre Lokal Butik Qender iphone ipad iOS iped.Samsung desire xxl sdi lg gorilla glas Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac book nokia motorola sony 6 6s ericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5 full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventartextil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET BMW X3 BMW X5 BMW X6 BLACK BERRY IPHONE IPAD MOTOROLA kabell nikon toshiba VW SONY LCD PLASMA TV LLAPTOP skenderaj APARAT USB FOTOAPARAT MOBILJE Note s6 TEXTIL MODA s5 FASHION style SHES BLEJ KERKOJ MARR QIRA Objekt SAMSUNG gjarmani italia importuar nga nexus Galaxy LLAPTOP zyre duos ordinance barnatore hp harddisk disc IPAD touran APARAT KAFE FOTO image app 4s AUTO s4 s3 VETURA ASTRA JEEP ORA SPORT SELEKTRONIK LG SAMSUNG suhareke 5s 3s therrande GALAXY NOTE vushtrri burim therande agency kline peje TAB HTC KOMBI MAQINA FELLNE KAMION s2 NIKE ADIDAS PUMA REEBOOK Rover cdi ferizaj gilan podujeve podjeve mitrovice lipjan VERSACE ARMANI 1 MILION prizren PARFUM depo gilan butik rruga rryma mbeturinat FORMULA ROLEX, FIAT FORD VW Fiat PASSAT TOYOTA MERCEDES bileta agjencion HONDA HYNDAI ARI tirane durres Inventar klima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim