LOKALI ME QIRA NE FUSHE KOSOVE /BRESJE

Shitet nga: driton 23 Shk 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI E KA TE GJITHE INFRASTRUKTUREN E NEVOJSHME PER ZYRA LOKAL AFARISTE ,RESTAURANT ETJPOSEDON PARKING TE BOLLSHEM DHE KA QASJE NE RRUGEN KRYESORE F. KOSOVE -AEROPORT TE SEMAFORAT NE BRESJE . LOKALI ESHTE NE KATIN E DYTE DHE KA 120M2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim