Lakal me qira ne Fushe Kosove

Shitet nga: Rexhep 24 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokal me qira 63 m2 mrapa shkolles mihajl grameno ,lokali osht shum i favorshum per mini market sepse ne at rrethin ska market afer jan 260 familje te vendosur ne at bllok pres thirrje serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim