Leshoj dyqanin me qira ne lagjen Apollonia

Shitet nga: Ganimete Limani 10 Mar 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj dyqanin me qira ne kushte te pershtashme per startim te punes.

Objekti gjendet ne lagjen Apollonia ne Fushe Kosove.Per me shume ju lutem kontaktoni ne numrin kontaktues 045-505-216


Cmimi sipas marrveshjes.

Me respekt!

Ganimetja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim