Lokal Me Qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Lokal me Qera 23 Mar 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet Lokali me Qera ne Rrugen e Pejes . Eshte ngjitur me shkollen , dhe perball rruges kryesore shume afer me shtepine e shendetit . Lokali posedon te gjitha paisjet e nevojshme per sherbimin e restaurantit dhe qebaptores .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim