Lokal afarist ne Fushe Kosove

Shitet nga: nezir 30 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika

Shitet lokali me hapsire 125m2 metra katror e pershtatshme per te gjitha bizneset dhe me teras 25 m2 gjithashtu para lokalit vend per parkim .
bojm ethe drime ?
qmimi usht si pas marveshjes.
info: nezirsejfia@mail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim