Lokal me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Lokal Me Qera 10 Shk 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lehsoj lokalin me qera Kati perdhes i madhesis 90 metra katore i pershtatshem per Ordinanc,Depo,Sony etj i cili gjendet ne Fushe kosove me saksisht te shkolla "Mihajl Grameno" Afer albit
Kontakti 044169457 ose 09169457
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim