Lokal me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: ISAK 14 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
LOKALI KA 96 m2 GJENDET NE FUSHE KOSOVE PERBALL POLICIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim