Lokal me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Lokal 27 Dhj 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj lokalin me qera, Lokali gjindet ne rrugen fehmi lladrovci dhe osht i pershtatshum per qdo lloj veprimtarije ka parking per 7 vetura lokali eshe 75 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim