Lokal me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Joni 08 Nën 02:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ne qender te Fushe Kosoves,leshohet lokali me qira.Lokali perball ka shkollen e mesme,afer ka shkollen e fillore,qerdhen e femijeve,sallen sportive,etj..Eshte vend ideal per zhvillimin e bizneseve te ndryshme,psh:Furr buke,pizeri,burektore,qebaptore,fast food,etj..,lokali posedon edhe taras...eshte vend shum i frekuentuar,Qmimi me marveshje..,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim