Lokal ne Fushe Kosove

Shitet nga: mehdi 21 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
japim lokalin me qira lokali gjendet ne objektin e al trade ne fushë kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim