Lokal prej 105m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Florim Osmani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shes lokalin 105 m2 me parking per 4 vetura para lokalit si dhe teras 25 m2 , lokali i pershtatshem per te gjitha bizneset , vlen te ceket se lokali eshte katror dhe hapsira eshte pa asnje penges .
lokali posedon banjo dhe te gjithe dokumentacionin e rregullt.
per vizite na kontaktoni ne numrin 049633382
dhe per tjera informacione ne imell adresen dardan1995@hotmail. com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim