Lokal prej 105m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Florim 10 Pri 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali me hapsire 150 metra katror e pershtatshme per te gjitha bizneset dhe me teras 25 m2 gjithashtu para lokalit vend per parkim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim