Lokal prej 30m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: profa 15 Pri 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin 30m2 mbrapa shkolles fillore"Mihajll Grameno"i pershtatshem per cdo veprimtari,cmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim