Lokal prej 63m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Rexhep 25 Shk 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin ne fush kosov mrapa shkolles mihajl grameno marr kompenzim vetur ne vler 15000 mi euro ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim