Lokal prej 63m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Rexhep 25 Shk 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin mrapa shkolles mihajl grameno ne fush kosov 63m2 i gatshum ,marr edhe kopenzim vetur ne vler prej 15000 euro ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim