Lokale me qira ne Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: lorenti-light 28 Mar 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokalet leshohen me qira ne Fushkosovë, Lokalet gjindet afer shkolles Mihail Grameno, kan qasje ne dy anet e rruges me siperfaqe qe ju nevoitet nga 43 metra katror deri ne 223 metra katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim