Lokali Shitet

Shitet nga: Labinot 20 Nën 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rr.Dardani
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 200 metra katror ne rrugen Dardania ne Fushe Kosove (afer viva fresh), objekti ka 3 hymje, parking privat dhe eshte i dhene me qira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim